تبلیغات در سایت مادرید سی اف

مسایت خبری مادرید سی اف ، دومین سایت برتر رئال مادرید از نظر قدمت با امکان عضویت و ورود کاربران است و تبلیغات در این سایت یکی از هدفمندترین و بهترین تبلیغات در سایت هایی در زمینه ورزشی است.

رنک سایت مادرید سی اف به علت قطع فعالیت حدود ۱۱ ماهه ، به شدت کاهش یافت و حتی رتبه الکسای این سایت از بین هم رفت ! خوشبختانه امروزه مسئولین مادرید سی اف روز به روز تلاش می کنند تا رنک مادرید سی اف به همان رنک قبلی برگردد اما نکته قابل توجهی که وجود دارد این است که مادرید سی اف ، کاربران همیشه فعال و مشتاق علاقه مند به تیم کهکشانی رئال مادرید را حفظ کرده و تازه توانسته کاربران جدیدتری را به سایت خود بیاورد. همین موضوع منجر به این شده که کاربران مادرید سی اف پس از برگشت نه تنها کاهش پیدا نکردند بلکه بیش تر و بیش تر هم شدند!

ما نیز اطمینان داریم اگر فعالیت خود را به مانند این روزها و روزهای اوج مادرید سی اف ادامه بدهیم رنکی بهتر از رنک قبل خواهیم داشت.

از شما تبلیغ کننده های عزیز که قصد دارید بازدید خود را افزایش بدهید تقاضامندیم برای سفارش تبلیغات خود که به سه نوع پست ثابت ، بنری و پاپ آپ می باشد در نرم افزار تلگرام که این روزها روی اغلب گوشی های موبایل هوشمند نصب شده است ، با آیدی @mohammadrezatri در ارتباط باشید . البته امروزه مشکل ریپورت شدن در تلگرام بسیار زیاد شده است . در صورتی که شما هم با این مشکل مواجه شده اید می توانید با شماره تماس ۰۹۳۷۴۶۴۸۱۸۴ ( محمدرضا تاری ) به صورت اس ام اس و یا تماس تلفنی در ارتباط باشید.

 

آشنایی با پلن های تبلیغاتی

پلن های تبلیغاتی در سایت مادرید سی اف به بخش های مختلفی تقسیم می شود.

نام پلن : پلن یک » شما در این پلن ، یک بنر 120 در 240 در کناره های سایت مادرید سی اف و در ستون سمت چپ خواهید داشت که سفارش آن تنها به صورت ماهیانه و یا سالیانه پذیرفته می شود

تصویر : پلن شماره یک

تصویر : پلن شماره یک

 


 

نام پلن :پلن شماره دو

پلن شماره دو ، پلنی است که شامل تبلیغات بنری در سایز 468 در 60 در بالای وب سایت می باشد که قیمت بنر ثابت و متحرک آن یکسان می باشد.

تصویر : پلن تبلیغاتی شماره دو

تصویر : پلن تبلیغاتی شماره دو


نام پلن : پلن تبلیغاتی شماره سه : شامل تبلیغ به صورت پست ثابت می شود که در آن افراد می توانند تبلیغات خود را به همراه توضیحات تشریحی به عنوان پست نخست این سایت به نمایش بگذارند. این تبلیغ به نحوی است که مطالب وب سایت ، زیر تبلیغ پست ثابت درج خواهند شد.

تصویر : پلن تبلیغاتی شماره سه

تصویر : پلن تبلیغاتی شماره سه


نام پلن : پلن تبلیغاتی شماره چهار : تبلیغ شما به صورت پاپ آپ زمان دار درج خواهد شد. این تبلیغ بدین صورت است که کاربران با ورود به سایت مادرید سی اف ، بلا استثناء در ابتدا تمام توجهاتشان روی این تبلیغ جلب خواهد شد و می تواند تبلیغ هدفمندی به حساب بیاید

تصویر : پلن شماره چهار

تصویر : پلن شماره چهار


پلن شماره پنج : این نوع تبلیغات به صورت پاپ آپ بدون زمان می باشد و برای توضیح شیوه این تبلیغات ، نیازی به تصویر نمی باشد. این تبلیغ بدین صورت است که فرد در هر کجای وب سایت که کلیک کند ، با هر آیپی از یک تا سه بار ( بر اساس انتخاب کاربر می باشد ) ، وب سایت خود را به عنوان تبلیغ جدید مشاهده می کند.

 

تبلیغات آزاد برای سفارش :

پلن شماره یک ( بنر 120 در 240 ) ، پلن شماره دو ( بنر 468 در 60 )

مدت زمان به اتمام رسیدن تبلیغات فعلی :

تبلیغ موجود در پلن های شماره یک ، دو ، پنج در تاریخ 27 آبان و هم چنین تبلیغ موجود در پلن شماره 3 ، در تاریخ 28 آبان به اتمام می رسد . تبلیغ موجود در پلن شماره 4 نیز ، در تاریخ 16 آذر به اتمام خواهد رسید که در صورت تمدید تبلیغ توسط تبلیغ کنندگان ، تبلیغ مجددا به خود تبلیغ دهنده تخصص می گیرد.

CLOSE
CLOSE