رئال مادرید 3-0 اتلتیکو مادرید / دیگر سیمئونه از شادی بالا و پایین نپرید!

مادرید سی اف : چند روز بعد از تساوی 1-1 رئال مادرید و اتلتیکو مادرید در لالیگا ، این بار دو تیم در چمپیونزلیگ و بازهم در سانتیاگو برنابئو به مصاف هم رفتند و زیدان انتقام بالا و پایین پریدن ها و عقده پراکنی سیمئونه را از وی گرفت.

به گزارش مادرید سی اف ، این دیدار در حالی با نتیجه 3-0 به اتمام رسید که حال رئال مادرید تقریبا 90 درصد راه را برای صعود به مرحله بعدی طی کرده است و در صورت زدن حتی یک گل در کالدرون ، باید شکست تحقیرآمیز 5-1 را تجربه کند که از تیم پرقدرت زیزو غیرممکن به نظر می رسد.

گزارش بازی :

شور ، حرارت و اشتیاق تماشاگران موجود در سانتیاگو برنابئو از همان ابتدای بازی کار را برای شاگردان سیمئونه سخت و دشوار کرده بود و دست و پای آنها را گم کرده بود. رئال مادرید در این مسابقه خیلی زود موفق شد توسط کریستیانو رونالدو به گل دست یابد. سانتر چکشی کاسمیرو به کریستیانو رونالدو ، با ضربه سر نهایی و تمام کننده فوق ستاره پرتغالی همراه بود و حساب کار 1-0 شد.

پس از این گل ، باز هم بازی در اختیار رئال مادرید بود. در یک کرنر ، سانتر زیبای کروس روی سر واران با ضربه سر دیدنی این بازیکن همراه بود اما واکنش اوبلاک در این صحنه غیرقابل وصف بود و حساب کار همان 1-0 به نفع رئال مادرید ادامه یافت. در ادامه اتلتیکو مادرید کمی به خودش آمد و یکی دو بار وارد محوطه رئال مادرید شد اما هیچ توپ سهمگینی از کنار دروازه رئال مادرید به بیرون نرفت یا با سوپرواکنش ناواس همراه نبود و حساب کار 1-0 در نیمه اول به اتمام رسید.

نیمه دوم :

این نیمه را می توان نیمه زیزو تلقی کرد. شاگردان زیدان در این بازی با وجود پیروزی 1-0 ، همچنان با شور و حرارت شدیدی بازی می کرد و موفق شد دو بار دیگر در این نیمه تور دروازه اتلتیکو را به لرزه در بیارد. در حالی که رئال مادرید تا حدود دقیقه 70 مقابل حریف 1-0 جلو بود اما کریستیانو رونالدو بار دیگر دروازه این تیم را باز کرد. پاس کریم بنزما به هر شکل ممکن به کریستیانو رونالدو رسید و این فوق ستاره پرتغالی با یک ضربه دیدنی و حرفه ای دروازه اتلتیکو را بار دیگر باز کرد و حساب کار 2-0 به نفع رئال مادرید شد.

بعد از به ثمر رسیدن این گل ، رئال مادرید تمام تلاشش را کرد تا کار را برای شاگردان سیمئونه تمام کنند. چالش مانکن سیمئونه بعد از گل سوم رئال مادرید دیدنی بود. حرکت زیبا و تماشایی لوکاس وازکز از سمت راست ، با پاس این بازیکن جوان به رونالدو همراه بود و کریستیانو رونالدو در مقابل دروازه نیمه خالی قرار گرفت و با یک ضربه بی نقص ، دروازه اتلتیکو را برای بار سوم باز کرد تا رئال مادرید و کریستیانو در این دیدار هت تریک کنند.


بدین ترتیب رئال مادرید به یک پیروزی مهم در خانه مقابل اتلتیکو دست یافت و تقریبا کار را برای اتلتیکو در همان بازی رفت تمام و یکسره کرد.

, , , ,
CLOSE
CLOSE