رئال مادرید 2-1 والنسیا / کمال هم نشین بر موفرفری اثر کرد!

مادرید سی اف : از سری مسابقات لالیگا ، رئال مادرید و والنسیا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به مصاف هم رفتند.

به گزارش مادرید سی اف ، این دیدار از سری مسابقات لالیگا محسوب می شود و در انتها رئال مادرید موفق شد با نتیجه 2-1 با گل دقایق پایانی مارسلو حریف خود را شکست دهد.

گزارش بازی :

اولین حمله خطرناک این دیدار توسط والنسیا روی دروازه رئال مادرید ایجاد شد . والنسیایی هایی که این روزها خوب اوج گرفته اند تلاش می کردند تا هرطور شده قهرمانی را از رئال مادرید بگیرند و طبق سنوات گذشته ، سد بزرگی برای رئال مادرید محسوب شوند. آنها خیلی زود موفق شدند با اشتباه خط دفاع رئال مادرید ، یک تیرک بزنند و دروازه رئال مادرید را تهدید کنند. این تهدید بزرگی برای دروازه ناواس محسوب می شد.

بعد از این حمله ، شاگردان زیدان به خودشان آمدند و به خصوص در این نیمه به حریف خود باج ندادند. حملات رئال مادرید پشت سر هم انجام می شد تا اینکه یکی از این حملات تبدیل به گل شد. سانتر زیبای دنی کارواخال با ضربه سر نهایی و دیدنی کریستیانو رونالدو همراه بود و دیگو آلوز ( دروازه بان والنسیا ) در این صحنه نقش یک تماشاچی را داشت.

بعد از این گل علی رقم مالکیت توپ برای رئال مادرید ، کار تا انتهای نیمه نخست به شکل متعادلی پیش رفت و بازی تا انتهای نیمه اول با نتیجه 1-0 به سود رئال مادرید به اتمام رسید.

نیمه دوم :

نیمه دوم را شاگردان زیدان خوب و تهاحمی آغاز کردند. با پاس فوق العاده و استثنایی مارسلو ، توپ به بنزما رسید و او با سر توپی زیبا ، یکی از بازیکنان والنسیا را جا گذاشت و ضربه اش به تیر دروازه برخورد کرد اما فایده نداشت و دروازه والنسیا بسته ماند. رئالی ها در این نیمه فشار می آوردند تا اینکه لوکا مودریچ که در محوطه جریمه والنسیا نفوذ کرده بود ، موفق شد یک پنالتی از داور مسابقه بگیرد. همه منتظر گل دوم رئال بودند اما دیگو آلوز با یک واکنش عالی اجازه نداد تا پنالتی رونالدو وارد دروازه شود و رونالدو در این بازی دبل کند.

بازی همچنان داغ و مهیج دنبال می شد و در دقیقه 81 ، یک کاشته زیبا از پارخو توپ را به تور دروازه ناواس چسباند و ناواس علی رقم شیرجه عالی اش نتوانست مانع گلزنی والنسیا شود و حساب کار 1-1 شد.

رئال مادرید سخت به دنبال بازگشت بود. شاگردان زیدان می دانستند که تساوی در این مسابقه می تواند برای آنها به معنای از دست دادن لالیگا باشد و به همین علت سخت تلاش کردند تا گل پیروزی را به ثمر برسانند.

در حالی که تنها 4 دقیقه از گلزنی والنسیا گذشته بود ، مارسلو که این روزها در بهترین دوران فوتبالی اش به ثمر می برد با یک حرکت در عرض و یک ضربه با پای چپ دروازه والنسیا را باز کرد و حساب کار 2-1 شد.

جو فوق العاده ای در برنابئو حاکم شده بود و رئال مادرید موفق شد بار دیگر توانایی های خودش را نشان دهد . مارسلوی موفرفری نشان داد که کمال هم نشینی با راموس بر وی اثر کرده است. او که مسئولیت گل سوم بارسلونا به رئال مادرید را برعهده گرفت ( به علت عدم خطا روی سرجیو روبرتو ) این بار خودش رئال مادرید را به لالیگا برگرداند تا رقابت داغ و حساس باقی بماند.

از دیگر مسابقات لالیگا ، اتلتیکو مادرید 5 بر 1 لاس پالماس را شکست داد. بارسلونا 3 بر 0 از سد اسپانیول گذشت و دیدار والنسیا و مالاگا نیز فردا برگزار خواهد شد.

, ,
CLOSE
CLOSE