پنجمین دبل خامس در رئال مادرید در شب دهمین گل ایسکو در این فصل لالیگا

مادرید سی اف : خامس رودریگز و ایسکو ، دو ستاره بزرگ رئال مادرید در دیدار مقابل لاکرونیا محسوب می شوند.

به گزارش مادرید سی اف ، خامس رودریگز در این دیدار موفق شد دو بار دروازه حریف خود را باز کند و بار دیگر در رئال مادرید دبل (دوبار گلزنی در یک مسابقه ) کرد.

این دبل خامس ، دومین دبل او در این فصل و پنجمین دبل او در رئال مادرید به حساب می آید. اولین دبل او نیز به فصل 2014 الی 2015 در بازی برد 4-0 رئال مادرید مقابل گرانادا برمی گردد. آن زمان خامس بازیکن فیکس رئال مادرید به حساب می آمد.

ایسکو هم در دوران اوجش قرار دارد و به همگان ثابت کرده که نیمکت نشین بودنش اشتباه است. این ستاره اسپانیایی این فصل در هر بازی ای که در آن حضور داشته رئال مادرید مرتکب شکست نشده است. ایسکو بهترین آمار گلزنی خود را در حال حاضر تجربه می کند. پیش از این ، بهترین آمار گلزنی او به سال 2012 الی 2013 در تیم مالاگا مرتبط می شد.

اکنون این هافبک مرکزی ، سومین گلزن برتر رئال مادرید در این فصل لالیگا است و نکته جالب اینجاست که این ستاره در اکثر بازی های رئال مادرید در این فصل نیمکت نشین بوده است!

بالاتر از ایسکو در لالیگا ، فقط رونالدو با 19 و موراتا با 13 گل قرار دارند و جالب اینجاست که کریم بنزمایی که تقریبا هر بازی در ترکیب ثابت است و مهاجم نوک تیم هم محسوب می شود ، از ایسکویی که بازیکن تعویضی در خط هافبک است کمتر گلزنی کرده است!!

, ,
CLOSE
CLOSE