داوری ؛ کلمه ای که همیشه به ضرر رئال مادرید بوده است!

مادرید سی اف : داوری ظاهرا هیچ هنگام نمی خواهد دست از سر رئال مادرید بردارد.

به گزارش مادرید سی اف ، دیشب رئال مادرید در حالی دپورتیوو لاکرونیا را 6-2 شکست داد که دو گل واضح این تیم به اشتباه توسط تیم داوری مردود اعلام شد. یکی از این گل ها ، با پاس ایسکو به مارسلو و ضربه نهایی موراتا همراه بود و یکی دیگر از گل به اشتباه آفساید اعلام شده ، پاس چیپ ماریانو بود که به اشتباه بازیکن رئال مادرید ، بازیکن به دام افتاده در آفساید معرفی شد.

این اولین و آخرین باری نیست که داور در این فصل به ضرر رئال مادرید عمل می کند. آخرین باری که داور به ضرر رئال مادرید قضاوت کرد همین بازی قبلی رئال مادرید است. شاگردان زین الدین زیدان در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو میزبان بارسلونا بودند اما در همان دقیقه اول این مسابقه ، اومتیتی به وضوح روی رونالدو خطا کرد و داور پنالتی واضحی را برای رئال مادرید نگرفت. در دقایق آخر این دیدار هم که سرجیو راموس با اشتباه و تصمیم عجیب داوری از زمین مسابقه اخراج شد و در صحنه گل سوم بارسلونا ، نبود یک مدافع در رئال مادرید کاملا واضح و مشهود بود.

قطعا اشتباهات داوری به ضرر رئال مادرید تمامی ندارد. بارها و بارها رئال مادرید از نظر داوری قربانی شده است. به نظر می رسد استفاده از سیستم ویدیوچک در فوتبال بتواند دهان خیلی ها را بسته کند و ارزش واقعی تیم ها را نشان دهد.

, , , ,
CLOSE
CLOSE