دپورتیوو لاکرونیا 2-6 رئال مادرید / ایسکو و دیگر هیچ!

مادرید سی اف : از سری مسابقات لالیگا ، دو تیم رئال مادرید و دپورتیوو لاکرونیا در ورزشگاه دپورتیوو به مصاف هم رفتند.

به گزارش مادرید سی اف ، با داغ تر شدن مسابقات لالیگا ، رئال مادرید در این بازی به پیروزی نیاز داشت و در انتها موفق شد با نتیجه 6-2 حریف خود را شکست دهد.

گزارش بازی :

زودترین گل رئال مادرید در مسابقات خارج از خانه لالیگا بعد از گل ثانیه 32 نیستلروی در این مسابقه به ثمر رسید. آلوارو موراتا در ثانیه 53 این مسابقه موفق شد طی یک حرکتی زیبا با یک شوت فوق العاده و غیرقابل مهار ، دروازه دپورتیوو را باز کند و حساب کار 1-0 به نفع رئال مادرید شد.

رئال مادرید از تلاش خود دست نکشید و تا انتهای این نیمه یک بار دیگر موفق به باز کردن دروازه حریف خود شد. پاس زیبا از سمت راست ، توپ را در اختیار خامس رودریگز با انگیزه قرار داد و این بازیکن کلمبیایی به زیبایی هر چه تمام تر دروازه لاکرونیا را باز کرد و حساب کار 2-0 شد.

دپورتیوو لاکرونیا بعد از این گل کمی به خودش آمد و موفق شد یکی از گل های خورده شده را جبران کند. در شلوغی درون محوطه جریمه رئال مادرید ، دروازه این تیم خالی از دروازه بان که در این مسابقه کیکو کاسیا بود شد و بازیکن دپورتیوو توپ را به بهترین نقطه ممکن فرستاد و حساب کار 2-1 شد.

بعد از این گل ، فشار دپورتیوو لاکرونیا بیش تر و بیش تر شد. آنها به دنبال بازگشت بودند و تمامی تلاش خود را به کار می گرفتند اما نه تنها نتوانستند در نیمه نخست به این مهم برسند ، بلکه بار دیگر دروازه خود را بازشده دیدند. درست در آخرین دقایق نیمه نخست ، با پاس مارسلو از سمت چپ و قطع توپ توسط مدافع لاکرونیا ، لوکاس وازکز موفق شد دروازه حریف را باز کند و حساب کار 3-1 شد.

نیمه دوم :

نیمه دوم کامل در اختیار رئال مادرید بود و شاگردان زیدان کار را حجومی آغاز کردند.در دقیقه 66 ، خامس رودریگز موفق شد طی یک حرکت زیبا با هم تیمی های خود ، دروازه لاکرونیا را بدون دروازه بان کند و خود خامس با یک ضربه زیبا ، دروازه دپور را گشود و حساب کار 4-1 شد.

رئال مادرید که در این بازی با ترکیب دومش به میدان آمده بود ، دست از تلاش برنداشت و موفق شد برای بار پنجم دروازه دپورتیوو لاکرونیا را در دقیقه 77 با ایسکو باز کند. پاس زیبا از سمت راست به ایسکو ، با ضربه تک ضرب و بی نقص ایسکو همراه بود و دروازه بان لاکرونیا مغلوب این ضربه زیبای ایسکو شد و حساب کار 5-1 شد.

در دقیقه 84 ، لاکرونیا موفق شد یکی دیگر از گل های رئال مادرید را جبران کند. سانتر خوب بازیکن لاکرونیا از سمت راست دروازه رئال مادرید ، با ضربه سر نهایی مهاجم این تیم همراه بود و حساب کار 5-2 شد.

رئال مادرید بعد از آن بار دیگر موفق شد دروازه لاکرونیا را باز کند. کاسمیرو که به عنوان یار تعویضی به زمین آمده بود ، در دقیقه 87 با یک شوت زیبا از پشت محوطه جریمه دپورتیوو ، دروازه این تیم را به زیبایی باز کرد و حساب کار 6-2 شد.


بدین ترتیب ، رئال مادرید به یک پیروزی مهم خارج از خانه رسید و باید دید که در ادامه چه سرنوشتی در انتظار رئال زیزو خواهد بود.

, , , ,
CLOSE
CLOSE