بررسی داوری دیدار رئال مادرید – بایرن مونیخ

مادرید سی اف : شب گذشته دیدار دو تیم رئال مادرید و بایرن مونیخ در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به وقت های اضافه رفت و در انتها رئال مادرید با نتیجه 4 بر 2 این بازی را با برد پشت سر گذاشت و در مجموع 6-3 به مرحله بعدی صعود کرد.

به گزارش مادرید سی اف ، در این پست به بررسی داوری این دیدار حساس می پردازیم.

در دقایق ابتدایی نیمه نخست ، رئال مادرید صاحب یک کرنر شد و روی سرجیو راموس یک خطای واضح در درون محوطه جریمه بایرن مونیخ اعلام نشد و بازی ادامه پیدا کرد.

در جریان این مسابقه ، آرتورو ویدال ، هافبک شیلیایی بایرن مونیخ باید در دقیقه 48 از زمین بازی اخراج می شد اما با لطفی که در حالش شد تا دقیقه 80 در زمین باقی ماند.

در جریان این مسابقه ، یک سانتر زیبا از بازیکنان بایرن مونیخ به لواندوفسکی با اعلام اشتباه آفساید کمک داور همراه بود و الا لواندوفسکی می توانست دروازه رئال مادرید را باز کند.

در دقایق ابتدایی نیمه دوم ، پنالتی ای که به روی روبن اعلام شد 50 به 50 بود. تصاویر نشان می دهد که برخورد اندکی بین پای کاسمیرو و روبن صورت گرفته است اما اینکه آیا روبن پایش را به پای کاسمیرو گیر داده است یا نه جای بررسی دارد.

در نیمه دوم بازی ، یک صحنه مشکوک بر روی کاسمیرو در درون محوطه جریمه بایرن مونیخ صورت گرفت که شدت پنالتی بودن یا نبودنش تقریبا به همان اندازه شدت خطا روی روبن بود.

گل دوم بایرن مونیخ آفساید بود. سانتری که به مولر فرستاده شد ، با ضربه سینه این بازیکن به لواندوفسکی همراه بود اما لواندوفسکی در شرایط آفساید قرار داشت و گل به خودی راموس به اشتباه برای بایرن مونیخ پذیرفته شد.

در وقت های اضافه ، رئال مادرید موفق شد دروازه بایرن مونیخ را توسط کریستیانو رونالدو باز کند . گل دوم رئال مادرید در این مسابقه ، کاملا آفساید بود و کمک داور به اشتباه این صحنه را آفساید اعلام نکرد.

گل سوم رئال مادرید در شرایط مشکوک به آفساید به ثمر رسید. حرکت زیبای مارسلو به درون محوطه جریمه بایرن مونیخ با پاس این بازیکن به رونالدو همراه بود اما به نظر رونالدو کمی در شرایط آفساید قرار گرفته بود.

, , ,
CLOSE
CLOSE